' - Ola, mam w ręku wyniki
- wszystkich badan?
- wszytskich
- i?
- co i? (smiech)
- niech Pan mi powie, że jadę
- jedziesz!
- AAAAA! serio?
- jak bedziesz brac leki, i JEŚĆ, to za dwa miesiące będziesz zdrową tancereczką!
- mama wie?
- wie, zaraz do Ciebie zadzwoni.
- dzięki, serio, dzięki.
Toś kurwa, tearz pozostało mi tylko żyć <3
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz