Spiewaj ze mna, moj mily. COME TOGETHER! --> AAAAAA!
Jest naprwde piknie i cudownie. Pomimo tego, ze zemdlałam dzis na zajeciach tanca. Ajajajjajajj. DOSTAŁAM się! Ola bedzie wystepować u pani Kini w pokazie. Ja i mój piękny jazz. Dam rade i nie zemdleję? DAM. I nie zemdleję. Idę, jeszce troche sobie potańczyć przy bitelsach i florence!

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz