To ja
.
piątek, 3 czerwca 2011
znowu muszę udawać...
To się nazywa być pięknym!!!
"Znowu przyszło mi płakać,
za to, że chciałam sie śmiać
tysiąc razy oddawać,
to co trafiło sie raz.
Makijaż jak zawsze, by ślady łez zatrzeć,
niech nie widzą, że płacze.
Powieki sa po to żeby nie patrzeć,
jak odchodzisz na zawsze.
Znowu musze udawać,
uśmiech przemycić na twarz,
że to nic,
że to tylko taki stan,
że ja tak mam.
Makijaż jak zawsze, by ślady łez zatrzeć,
niech nie widzą, że płacze.
Powieki sa po to żeby nie patrzeć,
jak odchodzisz na zawsze."
Dzwoniła A. Wiem, że coś jest w szkole nie tak, to było słychać, to dało się wyczuć. Potrzebuję z litr alkoholu. (Boże, jak to dziecinnie brzmi) A jeśli nie, to 11 wesele i morze. Tak, tego właśnie mi trzeba.Niech morze napłeni mnie siłą. Tak jak niektórzy ludzie i dziękuję, naprwdę.
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz