To ja

.

wtorek, 6 grudnia 2011

I see a storm bubbling up from the sea

Zapaliłam trzy świeczki. Pomarańczową, guaranową i mango. Mango, które się nie odmienia. Guarana chyba też, no, ale niech zostanie. Wiesz.... Zajęłam drugie miejsce w konkursie 'Co Ci daje wolontariat?'. Wygrałam 6 książek. Chyba są fajne. Pożyczę Ci, jeśli zechcesz. W niedzielę byłam w Warszawie. Fajnie było, wiesz? Podpisałam dokumenty, że jestem świadoma terapii jaką przechodzę w związku z bulimią (blablabla). Wszytko mało ważne. Wiesz... 27 grudnia mam spotaknie wugilijne u Grzesia. Będzie Marcelina i cała reszta koleżanek z tego świata. Trochę się boję stanać twarzą w twarz. Ale będzie dobrze, co nie? Powiedz, ze bedzie dobrze. ... Uf, dzięki. A... a co u Ciebie?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz