wiem, że pewnego dnia utonę w morzu szczęścia
chwilami przeraża mnie moja fantazja
To ja
.
wtorek, 6 grudnia 2011
oni nie dadzą Ci tego co mogę dać Ci ja
Przeczytałam przed chwilą całego mojego bloga. Nie potrafię Wam przekazać tego żadną metaforą, żadnym stwierdzeniem, żadnym cytatem jak wielki czuję wstyd. Płaczę.
A może to tylko mi się wszytko zdaje.
1 komentarz:
K.
20 grudnia 2011 19:58
dlaczego wstyd? Nigdy niczego nie żałuj. Nie warto!
Odpowiedz
Usuń
Odpowiedzi
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Wczytaj więcej...
Nowszy post
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
dlaczego wstyd? Nigdy niczego nie żałuj. Nie warto!
OdpowiedzUsuń