To ja

.

sobota, 3 marca 2012

Wiedziałam, że to tego dojdzie. Wiedziałam, że kiedyś upadnę tak nisko, że nie zdołam już pozbierać mojego ciała z zimnej podłogi. To czas powrotów, do złych przywyczajeń. Tak mi cięzko. Tak ciężko to wszystko znosić, nie widzę słońca. I chyba chcę już stą odejść,

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz