To ja

.

piątek, 16 marca 2012

wszystko mozna

Można się przyzwyczaić do uczucia g ł o d u. To śmieszny ból w okolicach pasa, talii. To nic w porównaniu do tego co trapiło moje duże ciało przez tyle czasu. To nie ten sam mrok. Tu jest bezpieczniej. Cieplej. Nie chce znów sprawiać by wiosna nie zajrzała do mojegp serca, już jedną wiosnę przegapiłam. Teraz będzie inaczej, teraz będzie szybciej i bezboleśniej. Zaczynamy zabawe. Gdy zjesz - przegrywasz.

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=jEgX64n3T7g#! CUDOWNA MUZYKA BY ZNOW SIE ZAPOMNIEC

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz