To ja

.

niedziela, 6 listopada 2011

myje palce

Odtworzyłam nomadę już ponad 20 razy, jak nie więcej. Strasznie mi wstyd, że znów przegrałam. 

1 komentarz:

  1. wciąż walczysz.
    mialam juz nigdy wiecej nie przejmowac inicjatywy skoro Ty sie nie wykazujesz, ale znow ulegam. wpadniesz do mnie w piatęk?

    OdpowiedzUsuń