wiem, że pewnego dnia utonę w morzu szczęścia
chwilami przeraża mnie moja fantazja
To ja
.
czwartek, 23 lutego 2012
wake up
WŁAŚNIE SIE OBUDZIŁAM I ZORIENTOWAŁAM, ŻE TERAZ JUŻ NIE MAM NIC
CZY PŁACZ... CZY TO KWESTIA POSIADANIA ŁEZ?
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Nowszy post
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz