Zaczytując się w tych wszystkich książkach myślę mniej. A czytam coraz więcej. Polubiłam się uczyć. Polubiłam siedzieć cały czas w jednym miejscu, tu, na górze. W mojej dżungli.
Gardło po czwartowej nocy piecze mnie nadal, przynjamiej rankami. Jeszcze nigdy tak długo mnie ten ból nie trzymał. Może tym razem naprwdę przesadziłam?
Nie wiedziałam, że i na fotoblogu są takie blogi. Nie wiedziałam, że tam ich tyle jest. Że potrafią przesyłać linki znajomym, każdego dnia pisać ile zjadły, jakie jest ich bilans dnia, a ich znajomi, ze szkoły każdy wpis kwitują ' uauaua, mhmh, bla bla bla, jestem z Tobą, wszytsko będzie dobrze' Nie wiem, nie mam pojęcia co mam w tym momencie powiedzieć. Nie rozumiem. Nie ograniam. Nie wiem. (stowarzyszenie 'nie wiem' :>)
Gardło po czwartowej nocy piecze mnie nadal, przynjamiej rankami. Jeszcze nigdy tak długo mnie ten ból nie trzymał. Może tym razem naprwdę przesadziłam?
Nie wiedziałam, że i na fotoblogu są takie blogi. Nie wiedziałam, że tam ich tyle jest. Że potrafią przesyłać linki znajomym, każdego dnia pisać ile zjadły, jakie jest ich bilans dnia, a ich znajomi, ze szkoły każdy wpis kwitują ' uauaua, mhmh, bla bla bla, jestem z Tobą, wszytsko będzie dobrze' Nie wiem, nie mam pojęcia co mam w tym momencie powiedzieć. Nie rozumiem. Nie ograniam. Nie wiem. (stowarzyszenie 'nie wiem' :>)
stowarzyszenie nie wiem pozdrawia :) co Ty na spotkanie?
OdpowiedzUsuń