To ja
.
wtorek, 30 sierpnia 2011
dziś mi tak źle, dziś mi tak niedobrze
"Stoję na parapecie
poniżej mnie, jak wąż pełza czarna przeszłość duszy
Jestem Aniołem wzbijam sie wysoko
dotykam jasnych gwiazd
dotykam blasku uczuć
Pomarańczowy motyl znowu się pojawił
przybył z wichrowych wzgórz
teraz fruwa nad moimi snami
W marzeniach jaśnieje świat,
trzymam za ręce wyobraźnię, ma Twoją twarz"
Kreska
Nie wiem czy mi na sobie zależy, wiesz? Siedzę w zielonej dżungli. Nie wiem czy mi na sobie zależy, wiesz? Nigdy już stąd nie wyjdę. Nie wiem czy mi na sobie zależy, już wiesz. Kształtowanie samej siebie już mnie nie bawi. Nie zależy mi na samej sobie. Ot, i tu koniec historii
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz